Blizzard nie wyklucza stworzenia nowej strategii w świecie WarCrafta

„Wszystko jest możliwe.”

Tim Morten, producent StarCraft 2: Legacy of the Void, stwierdził, że powstanie w przyszłości strategii w uniwersum WarCrafta wcale nie jest wykluczone.

Morten poinformował, że zespół wewnętrzny odpowiedzialny w studiu Blizzard za strategie zacznie planować nowy projekt po ukończeniu prac nad trylogią StarCrafta 2.

- Naprawdę świetnie jest słyszeć, że gracze chcieliby otrzymać kolejną strategię w świecie WarCrafta. Kiedy skończymy z Legacy of the Void, myślę że zbierzemy zespół i porozmawiamy o kolejnych grach - powiedział deweloper w rozmowie z IGN.

- Weźmiemy pod uwagę WarCrafta, StarCrafta, a nawet nowe pomysły. Wszystko jest możliwe - podkreślił.

Blizzard nieczęsto wypowiada się na temat niezapowiedzianych projektów, a temat kolejnej strategii związanej z marką WarCraft pojawiał się w ciągu ostatnich lat niezwykle rzadko.

Ostatnią grą RTS z tego cyklu był The Frozen Throne - wydany w 2003 roku dodatek do trzeciej odsłony serii.

bz
Uniwersum WarCrafta jest tak rozbudowane, że nawet istnienie World of WarCraft nie powinno przeszkadzać w stworzeniu nowej strategii.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami