Do sklepów wysłano już 54 miliony egzemplarzy GTA 5

Raport Take-Two.

Firma Take-Two Interactive ogłosiła w najnowszym raporcie finansowym, że do sklepów na całym świecie wysłano już 54 miliony egzemplarzy Grand Theft Auto 5.

GTA 5
Z drogi, inne gry

Jeszcze trzy miesiące temu wynik gry akcji z otwartym światem wynosił 52 miliony.

Dowiedzieliśmy się także, że seria Civilization od Firaxis Games to już 31 milionów kopii w sklepach. W lutym 2015 roku informowano o dotarciu do poziomu 29 mln.

W raporcie podano, że Mafia ukaże się w roku fiskalnym 2017, czyli najwcześniej w kwietniu przyszłego roku. Dyrektor generalny Strauss Zelnick dodał również, że produkcji tej nie można porównywać z GTA 5.

Menedżer tłumaczył, że Rockstar Games (seria GTA) oraz 2K Games (Mafia) nie dzielą się nawet technologią.

- Naszym błogosławieństwem jest posiadanie dwóch odrębnych marek - mówił. - Nie dzielimy się technologiami. Uważamy, że to najlepszy sposób, by wydobyć wszystko to, co najlepsze z deweloperów.

Ogólnie Take-Two Interactive zarobiło 34,2 mln dolarów w okresie od początku kwietnia do końca czerwca - dużo więcej, niż 11,2 mln w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami