Współpraca załogi w nowym materiale ze Star Citizen

Prosto z Gamescomu.

Targi Gamescom były dla studia Cloud Imperium okazją do zaprezentowania jednej z opcji w kosmicznym symulatorze Star Citizen - sieciowej współpracy załogi.

Star Citizen
Do statku trzeba tanga. Czy jakoś tak.

Wideo rozpoczyna się od spaceru po pokładzie jednostki i spojrzenia na niezbyt płynne animacje postaci niezależnych (dzięki, PCGamesN).

Całość bazuje na trybie Arena Commander, wrzucając grupę graczy w jedno miejsce i oferując atrakcje: jedna osoba może odpowiadać za sterowanie, a druga kontrolować wieżyczki. Możliwe są także wspólne spacery kosmiczne.

Do dopracowania pozostało jeszcze wiele szczegółów. Fizyka jest na przykład obliczana niezależnie na naszym własnym komputerze. Producent Chris Roberts z Cloud Imperium zapowiadał na Gamescomie, że łącznie do zabawy dostaniemy pięćdziesiąt różnych systemów.

Gra w ostatecznej formie - o ile kiedykolwiek się ukaże - będzie składała się z kilku modułów: ogromnego wszechświata, kampanii fabularnej, abordaży przypominających raczej strzelankę FPP czy opcji spacerowania po powierzchniach planet.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami