Evie z Assassin's Creed Syndicate z talentem niewidzialności

Nowy gameplay.

Druga bohaterka Assassin's Creed Syndicate - Evie - posiada interesującą umiejętność skradania, umożliwiającą stanie się niewidzialnym i ciche przemknięcie pomiędzy strażnikami.

1
Evie

Nowy, 10-minutowy materiał z rozgrywki prezentuje kobietę infiltrującą Tower of London, w poszukiwaniu - jak to często w życiu bywa - artefaktu pierwszej cywilizacji. Na drodze stoją oczywiście templariusze.

To jedno z zadań typu „black box”, co wprowadzono już w Assassin's Creed Unity. Gracz otrzymuje jedynie ostateczny cel, a prowadząca do niego droga jest już otwarta na improwizację.

Dla przykładu: możemy ukraść zestaw kluczy od strażnika, zebrać grupę sojuszników lub po prostu przekraść się pomiędzy wrogami. Ubisoft pokazał kilka metod.

Evie to siostra głównego bohatera Syndicate - Jacoba. Wcielimy się w nią w kilku wybranych misjach, ale już podczas swobodnej eksploracji będziemy mogli swobodnie przełączać się pomiędzy postaciami.

Assassin's Creed Syndicate debiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się w późniejszym terminie, ale jeszcze jesienią.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Podstawy rozgrywki, wytwarzanie przedmiotów, walka, dbanie o potrzeby postaci.

Cory Barlog o God of War Ragnarok na PC: to decyzja Sony

Czy kontynuacja przygód Kratosa trafi na komputery?

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami