Chaos, czyli Dota 2 dla 20 graczy

Tryb dostępny w przyszłym tygodniu.

Organizatorzy trwającego w Seattle turnieju Dota 2 przygotowali małą niespodziankę dla uczestników: 20-osobowy mecz.

Tradycyjnie rozgrywki wieloosobowe w grach typu MOBA przeznaczone są dla dwóch drużyn, składających się z pięciu postaci, ale od przyszłego tygodnia w Dota 2 Reborn jednym z dostępnym trybów będą potyczki dla... 24 herosów.

Valve ujawniło aktualizację na turnieju The International. Wideo poniżej prezentuje profesjonalistów, rywalizujących w dwóch zespołach po 10 osób. Jak można oczekiwać, jest całkiem chaotycznie, ale zabawnie.

Dota 2 oraz liczne dostępne postacie nie są oczywiście zbalansowane z myślą o takiej skali zmagań, ale mecz oferuje spojrzenie na to, jak wygląda i sprawdza się w akcji nowa wersja popularnej produkcji, przeniesiona na silnik Source 2.

Pozostając w temacie tego tytułu: The International zakończy się dzisiaj wieczorem. CDEC zagra z EG w finale górnej drabinki, a VG spotka się ze zwycięzcą pojedynku LGD/ VP w finiszu drabinki przegranych. W wielkim finale stawką będzie imponujące 6,5 mln dolarów.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami