Premierowy zwiastun Devil's Third na Wii U stawia na akcję

Gra debiutuje 28 sierpnia.

Gra akcji Devil's Third debiutuje w Europie na Wii U dopiero 28 sierpnia, ale Nintendo zdecydowało się opublikować już premierowy zwiastun produkcji.

Materiał wideo zaczyna się raczej spokojnie, od solówki na perkusji. Szybko przechodzimy jednak do brutalnych ujęć z rozgrywki, obejmujących siekanie wrogów za pomocą piły łańcuchowej czy katany. Nie brakuje też broni palnej.

Gra łączy walkę wręcz ze strzelaniem i toczy się w świecie, gdzie utracono łączność z wszystkimi krążącymi nad planetą satelitami.

Główny projektant - Tomonobu Itagaki - jako inspirację podawał Call of Duty, Battlefielda, Gears of War i Halo. Produkcja oferuje kampanię fabularną i możliwość rywalizacji w sieci.

Jak ogłoszono w lipcu, strzelanka ukaże się także w darmowej, ograniczonej wersji na PC. Projekt otrzymał wstępny tytuł Devil's Third Online i zadebiutuje we wrześniu tego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

7 Days to Die - poradnik i najlepsze porady

Podstawy rozgrywki, wytwarzanie przedmiotów, walka, dbanie o potrzeby postaci.

Cory Barlog o God of War Ragnarok na PC: to decyzja Sony

Czy kontynuacja przygód Kratosa trafi na komputery?

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami