Kooperacyjne Sword Coast Legends zalicza drobne opóźnienie

Plus: bonusy do preorderów.

Kooperacyjna gra fabularna Sword Coast Legends ukaże się 29 września na PC (Windows, Mac i Linux). Jeszcze w czerwcu ogłaszano, że data premiery to 8 września.

Sword Coast Legends
Każdej chwili szkoda

Konwersje PlayStation 4 i Xbox One nadal zaplanowane są na koniec tego roku.

Ogłoszono za to bonusy, jakie otrzymają osoby zamawiające tytuł przed premierą. Obejmują one pierwsze DLC - Rage of Demons - oraz wcześniejszy dostęp do samej gry, choć nie podano jeszcze szczegółów na ten temat.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy wydawniczej n-Space, dodatkowe tygodnie zostaną przeznaczone na balansowanie rozgrywki i usuwanie ostatnich błędów.

Akcja produkcji umieszczona jest w regionie Wybrzeża Mieczy z uniwersum Zapomnianych Krain, czyli w świecie znanym z hitów takich jak Baldur's Gate i Neverwinter Nights.

Maksymalnie czteroosobowa drużyna śmiałków wkroczy do przygód zarządzanych w czasie rzeczywistym przez Mistrza Gry, na wzór „papierowych” gier fabularnych.

To właśnie ten tryb wieloosobowy jest główną atrakcją produkcji, ale w planach jest też standardowa kampania fabularna.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami