Na LEGO Marvel's Avengers poczekamy do stycznia

I po klockach.

Firma Warner Bros. zdecydowała się na opóźnienie LEGO Marvel's Avengers do przyszłego roku. Nowa data premiery to 29 stycznia.

1

Pierwotnie zakładano debiut jesienią. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Wydawca nie podał przyczyn zmiany planów, ale nie bez znaczenia jest zapewne nadchodząca premiera LEGO Dimension, razem z mnóstwem dodatkowych zabawek do kupienia.

Ta produkcja - łącząca grę wideo z „fizycznymi” figurkami - debiutuje we wrześniu, z dodatkiem licencjonowanych elementów i postaci. Praw użycza między innymi komiksowe wydawnictwo DC.

Tymczasem ujawniono kilka kolejnych postaci, jakie spotkamy w LEGO Marvel's Avengers: nowa Ms. Marvel (Kamala Khan), Thor, Jane Foster oraz Squirrel Girl.

W odróżnieniu od LEGO Marvel Superheroes, Marvel's Avengers przedstawia wątki z dwóch pierwszych filmów Avengers. Akcja toczy się na otwartej mapie Nowego Jorku, a także w nowych lokacjach, jak widoczna poniżej posiadłość Hawkeye'a.

2
3
4
5
6

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami