Mnich z Diablo 3 w nowym wideo z Heroes of the Storm

Plus: kolejna mapa.

Blizzard ujawnił podczas zamkniętej prezentacji na targach Gamescom, że sieciowa gra strategiczna z elementami RPG - Heroes of the Storm - wzbogaci się wkrótce o kolejne postacie i nową mapę.

Pierwszy z bohaterów to Kharazim, mnich z Iwogrodu znany zapewne wszystkim fanom Diablo 3. Mobilna postać przeznaczona jest do walki w zwarciu, obierając różne ścieżki rozwoju w zależności od wybranej cechy (jednej z trzech).

Żelazne Pięści zapewnią premię do zadawanych obrażeń, Transcendencja odnowi punkty życia poprzez udział w potyczkach, a Olśnienie zregeneruje manę.

Nieco mniej wiemy na temat dwóch pozostałych postaci. To Władca Bestii z Azeroth - Rexxar - oraz jego wierna towarzyszka - niedźwiedzica Misza. Wojownik dystansowy będzie mógł wydawać rozkazy swojemu misiowi.

Listę zamyka pierwszy wojownik z uniwersum StarCrafta - sam Artanis. Zdolności przywódcy enigmatycznych protosów pozostają tajemnicą.

W planach jest też nowa mapa, umieszczona w uniwersum Diablo - Piekielne Kapliczki. Pole bitwy z klasycznym układem trzech alejek uzupełniają trzy uaktywniające się okresowo kapliczki.

Drużyny mogą wyzwolić moc kapliczek, pokonując strażników, a następnie przywołać demona - Pogromcę - który będzie walczyć dla nich. Pogromcy to potężni bossowie z jednym z trzech afiksów: Tajemny, Artyleryjski lub Lodowy. Walczą w alejce znajdującej się najbliżej ich kapliczki.

Nie podano, kiedy zawartość pojawi się w Heroes of the Storm.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami