Paladins - zapowiedziano darmową strzelankę twórców Smite

Prawie jak MOBA.

Studio Hi-Rez pracuje nad darmową strzelanką Paladins, łączącą dynamiczną akcję w perspektywie FPP z elementami innej gry tej firmy - Smite.

Paladins
Drużyna kryzys

Produkcja opowiada o zmaganiach dwóch drużyn. Każda z postaci wkracza do walki z główną bronią, zestawem umiejętności oraz własnym wierzchowcem.

Dzięki temu zawodnicy mogą szybko przemieszczać się pomiędzy kolejnymi potyczkami. „Gracze zaczynają z wybranym zestawem kart talentów, które mogą być aktywowane i rozwijane w czasie meczu”.

Całość brzmi więc jak połączenie strzelanki i gry MOBA w stylu League of Legends i Dota 2. Studio Hi-Rez ma doświadczenie w tym gatunku - Smite to jedna z największych produkcji poza wymienionym duetem.

Warto dodać, że podobne w założeniach gry są ostatnio modne: Blizzard szykuje Overwatch, a Gearbox planuje Battleborn. Jest też Battlecry od Bethesdy, a na Windows 10 i Xbox One zmierza Gigantic.

Paladins ukaże się w przyszłym roku. Na oficjalnej stronie ruszyły zapisy do testów.

Poniżej rozgrywka od serwisu IGN:

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami