Nowy zwiastun Mad Max prezentuje umocnienia i twierdze

Garść ujęć z rozgrywki.

Jednym z ważnych elementów postapokaliptycznej gry akcji Mad Max będzie przejmowanie umocnień i twierdz wroga. Właśnie na tym elemencie koncentruje się najnowszy zwiastun produkcji.

Mad Max
W stronę zachodzącego słońca

„Po dotarciu na miejsce okazuje się, że jedyne wejście to łańcuchowy most, chroniony przez miotacz ognia po drugiej stronie. Z bagażnika wyciągamy więc karabin snajperski i pozbywamy się wieżyczki celnym strzałem w bak paliwa” - opisywaliśmy w naszej niedawnej zapowiedzi proces ataku na jedną z takich lokacji.

„Dalej kontynuujemy jednak na piechotę - most jest zbyt wąski. Wewnątrz skalnej formacji znajduje się masa rozpadlin i przełęczy, do przekroczenia za pomocą rozwieszonych linek. Z zakamarków wyskakują przeciwnicy, inni wzywają posiłki, waląc w bębny.”

Materiał wideo prezentuje także spojrzenie z drugiej strony - ochronę obozu należącego do jednej z zaprzyjaźnionych frakcji przed atakami bandytów.

Mad Max ukaże się 1 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami