Mocny shotgun w trailerze Doom na Xbox One

Strzelają.

Nowy zwiastun gry Doom ponownie przenosi nas na brutalne areny walki. Tym razem przyglądamy się, co można zrobić z brzydkim wrogiem porządną dubeltówką.

Kolejna odsłona kultowej serii ukaże się wiosną 2016 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Deweloperzy z id Software postawili na dynamiczny i brutalny styl. Bohater nie chowa się za osłonami, może wykonywać podwójny skok. W grze nie występuje automatyczna regeneracja zdrowia - by się uleczyć, należy zbierać apteczki.

Gracze będą mogli nosić przy sobie kilka broni jednocześnie. Powróci między innymi piła łańcuchowa. Brutalne wykończenia i egzekucje to istotny element produkcji.

Zobacz także: Doom - Recenzja

Nowy Doom zaoferuje też tryb sieciowy. Ma być szybki i efektowny. W zaprezentowanym zwiastunie zauważyć można, że możliwa będzie przemiana w demona.

Ostatnia odsłona cyklu to Doom 3 - zadebiutowała w 2004 roku. Część czwarta została zapowiedziana po raz pierwszy cztery lata później. W 2013 roku powrócono jednak do fazy projektowania. Z tytuły gry usunięto cyfrę „4”.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami