Zakup Gears of War: Ultimate Edition odblokuje wszystkie odsłony serii

Są pewne „haczyki”.

Gracze kupujący Gears of War: Ultimate Edition na Xbox One otrzymają także wszystkie poprzednie odsłony serii.

1
Nieźle

Oferta nie dotyczy wersji PC i obejmuje standardowe Gears of War: Ultimate Edition, ale także Gears of War: Ultimate Edition Bundle. W odblokowane w ten sposób starsze tytuły zagramy na nowym sprzęcie Microsoftu dzięki opcji kompatybilności wstecznej.

Jest pewien haczyk: aby zakwalifikować się do promocji, musimy zagrać w Ultimate Edition w okresie od 25 sierpnia do końca roku.

Opcja wstecznej kompatybilności debiutuje jesienią i właśnie wtedy odbierzemy oryginalne Gears of War, Gears of War 2, Gears of War 3 oraz Gears of War: Judgment od polskiego People Can Fly.

Gears of War: Ultimate Edition to odświeżona wersja pierwszej części cyklu, z nowymi przerywnikami filmowymi, osiągnięciami, mapami, trybami i misjami. Bonusem jest także dostęp do testów Gears of War 4.

Dzisiejsze ogłoszenie potwierdza jednocześnie, że wcześniejsze odsłony Gears of War zadziałają w kompatybilności wstecznej. Jeśli więc posiadamy je już na X360, to bez większych przeszkód włączymy je także na Xbox One. Zachowamy przy tym zapisy, dodatki i achievementy.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami