Batman: Arkham Knight z trybem fotograficznym na konsolach

Nowa aktualizacja.

Posiadacze PC nadal czekają na działającą sprawnie wersję Batman: Arkham Knight, a właściciele PlayStation 4 i Xbox One otrzymali tymczasem nową funkcję - tryb fotograficzny.

1

Opcję wprowadza opublikowana wczoraj aktualizacja 1.05, obejmująca około 4,3 GB danych. Poza atrakcjami dla wirtualnych fotografów możemy teraz wymusić stosowanie oryginalnych, angielskich głosów w wersjach z obcym dubbingiem.

Przygotowano też wsparcie dla sierpniowych dodatków, aktualizacje wydanych już DLC i zawartości z systemu WBPlay oraz „ogólne poprawki” w rozgrywce, grafice, audio, interfejsie i tłumaczeniach.

„Tytuł jest prawdziwym pokazem możliwości sprzętu. Ogromna skala Gotham to tylko jeden z elementów. Dodać trzeba też płynne przechodzenie pomiędzy lokacjami, ulepszone efekty atmosferyczne czy fizykę” - zachywacało się Digital Foundry wersją PS4.

„Zachwyca nie tylko piękną grafiką i mrocznym miastem, ale i doborem bohaterów oraz kapitalnie poprowadzonym scenariuszem. To Batman w najlepszym możliwym wydaniu” - dodał w recenzji Damian.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami