Batman: Arkham Knight - Poradnik, Solucja

Opis przejścia gry, wszystkie misje, mapy, sekrety i znajdźki.

Witamy w poradniku i solucji do najnowszej części cyklu Batman Arkham od Rocksteady. Trylogię (nie licząc Origins) Mrocznego Rycerza zakończono z przytupem i rozmachem. To największa do tej pory produkcja brytyjskiego studia.

Na kolejnych stronach znajdziecie pełny opis przejścia misji fabularnych głównego wątku, a także wszystkich zadań pobocznych.

Wskażemy też lokalizację znajdziek - między innymi trofeów, zagadek Człowieka Zagadki. Wyjaśnimy wszystkie systemy, zasady walki i działanie Batmobilu.

Porady ogólne

Zaczynamy od wskazówek i porad, które pomogą wam postawić pierwsze kroki w Gotham. Na co zwracać uwagę, na czym polega walka, jak używać pojazdu i jak wygląda rozwój postaci - poruszamy te i inne tematy.

Zadania główne

Wątek fabularny w Arkham Knight nie został podzielony na wiele zadań. Tak naprawdę to po prostu jedna, długa misja - nazwano ją Miasto Strachu. Nie bez powodu. Główny przeciwnik Batmana to Strach na Wróble, choć i tytułowy (i tajemniczy) Rycerz Arkham odgrywa istotną rolę w opowieści.

Zadania poboczne

Poboczne wątki są dosyć zróżnicowane, choć łączy je jedno - w większości to serie powtarzalnych czynności. Jeden zestaw misji to parę pościgów za podpalaczem, inny to kilka wyzwań polegających wyłącznie na walce z grupami przeciwników. Niektóre wątki są nawet wyjątkowo krótkie, a ich wykonanie zajmuje kilkanaście minut. Poniżej opisujemy wszystkie.

Znajdźki

Wszelkie znajdźki w Arkham Knight związane są z postacią Riddlera, czyli Człowieka-Zagadki. Co ważne, ich znalezienie - wszystkich 315 - prowadzi do ostatecznego starcia z tym złoczyńcą. Bez tego, Batman nie odda go w ręce stróżów prawa. W naszym poradniku znajdziecie mapy każdej lokacji z oznaczonymi punktami, w których znajdują się znajdźki. Przygotowaliśmy też odpowiednie opisy.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami