Mod do Batman: Arkham Knight pozwala grać jako Alfred

Stary człowiek, a może.

Nowa modyfikacja do gry akcji Batman: Arkham Knight na PC pozwala oczyścić ulice Gotham City z rzezimieszków w ciele nietypowej postaci - Alfreda Pennywortha.

Alfred
Nawet panicz Wayne tak nie potrafi

Okazuje się, że lokaj/mentor Batmana wypada w walce całkiem sprawnie. Jego zakres ruchów jest jednak ograniczony: bohater nie może kontrować, nokautować wrogów za pomocą elementów otoczenia i we współpracy z towarzyszami.

Alfred radzi sobie także za sterami Batmobilu. Całość jest szczególnie zabawna w przerywnikach, w których lokaj zastępuje po prostu model Mrocznego Rycerza.

Pomijając interesującą zamianę miejsc, możliwość gry jako Alfred Pennyworth to kolejny dowód na to, w jak opłakanym stanie wydano wersję na komputery osobiste.

Warner Bros. wkrótce po debiucie zdecydowało się wycofać tę odsłonę ze sprzedaży, a teraz deweloperzy pracują nad łatkami, z pomocą inżynierów Nvidii. Pierwsza większa aktualizacja ma zadebiutować w sierpniu.

Poniżej Alfred w akcji, w filmie kanału Batman Arkham Videos.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami