Strategia Constructor z 1997 doczeka się nowej wersji

Rywalizacja na budowie.

Studio System 3 ogłosiło, że w przyszłym roku wyda odświeżoną wersją swojej ekonomicznej strategii Constructor, wydanej pierwotnie w 1997 roku.

Constructor HD 2
Mapa miasta

Hit z końca lat 90. sprzedał się w nakładzie przekraczającym pięć milionów egzemplarzy, a teraz deweloperzy tego klasyka powracają, by przygotować odsłonę HD.

Ponownie wcielimy się w rolę właściciela początkującej firmy deweloperskiej, starając się zbudować efektywnie działające miasto.

Zabawa polega jednak nie tylko na konstruowaniu nowych lokacji, ale także na skutecznym przeszkadzaniu konkurencji, korzystając z miejscowych rzezimieszków - Undesirables.

Poszczególne „klasy” jednostek sterroryzują osiedla, zasiedlą puste budynki należące innych firm lub też ukradną gaz z linii przesyłowych. Jeśli mamy problemy z mafią, wystarczy wysłać przerażającego klauna, by „porozmawiał” z gangsterami. Tylko co na to Batman?

Constructor HD ukaże się 29 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Constructor HD
Śliczny domek - do czasu

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami