Modyfikacja z Iron Manem trafi do Grand Theft Auto 5

Trwają prace.

Posiadacze Grand Theft Auto 5 będą mogli wkrótce zagrać jako Iron Man w trybie dla pojedynczego gracza, przynajmniej na PC.

Iron Man GTA5
To ptak?

Modyfikacja dodająca słynną postać z uniwersum Marvela to dzieło brazylijskiego dewelopera o pseudonimie „JulioNB”, który w przeszłości przeniósł tego superbohatera także do GTA 4.

Iron Man lata, szybuje, niszczy pojazdy i strzela rakietami oraz laserami - standardowy arsenał ruchów, znany z adaptacji filmowych. Niestety, nie możemy zerwać hełmu i spojrzeć na twarz Robert Downeya.

JulioNB ma smykałkę do superbohaterów, odpowiadając w przeszłości za wizyty Hulka i Spider-Mana w GTA 4, a także za mod dla fanów deskorolki, co także planuje dodać do najnowszej odsłony.

Co więcej, twórca modyfikacji chce dodać do otwartego świata GTA 5 także mechanikę z Watch Dogs oraz dubstep gun z Saints Row.

Wracając jednak do Iron Mana. Poniżej zwiastun z bohaterem przelatującym nad Los Santos przy „asyście” policji na poziomie pięciu gwiazdek.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami