Dwa nowe samochody w płatnym DLC do Rocket League

Plus: tryb obserwatora.

Twórcy Rocket League planują wydać dla swojej gry nie tylko darmową mapę, ale także płatne DLC.

1
Nowe samochody: Dominus i Takumi

Jak poinformowano na oficjalnym blogu PlayStation, dodatek Supersonic Fury Pack wprowadzi dwa kolejne pojazdy (amerykański muscle car Dominus oraz japońskie Takumi), a także sześć naklejek dla obu tych modeli.

Do tego dochodzą dwa następne efekty korzystania z dopalacza, tyle samo zestawów kół, pięć wzorów malowania pojazdu oraz kolejne Trofea do zdobycia.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Supersonic Fury DLC Pack ukaże się w sierpniu, wycenione na 4 euro (ok. 17 zł).

Jak ogłoszono już wcześniej, w planach jest także darmowe rozszerzenie, dodające mapę Utopia Coliseum, ponad 70 flag państw, ulepszone eksplozje po zdobyciu gola i zniszczeniu auta, następną piosenkę od Hollywood Principle i tryb obserwatora, do oglądania meczów.

Wczoraj odpowiedzialne za prace studio Psyonix ujawniło, że Rocket League pobrano już ponad pięć milionów razy. Nie bez znaczenia jest zapewne oferowanie gry „za darmo” dla abonentów PlayStation Plus, ale trzeba też pamiętać, że gra nie opuszcza pierwszego miejsca na liście popularności na Steamie.

Poniżej zwiastun dla płatnego DLC:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami