Studio twórców Shadowrun Returns wskrzesi serię Battletech

Czwarty Kickstarter Harebrained.

Studio twórców Shadowrun Returns - Harebrained Schemes - planuje swoją czwartą kampanię na Kickstarterze, tym razem zapowiadając wskrzeszenie popularnej przed laty serii Battletech.

Pierwsza odsłona tego cyklu - BattleTech: The Crescent Hawk's Inception - debiutowała w 1988 roku za sprawą studia Westwood, łącząc turową rozgrywkę z elementami RPG, co kontynuowano później w cenionym MechWarrior.

Seria bazuje na założeniach gry bitewnej BattleTech, opublikowanej pierwotnie w 1984 roku przez wydawnictwo FASA. Twórcy tej produkcji - Jordan Weisman - jest teraz zaangażowany w prace nad grą.

Szczegóły na temat projektu są obecnie skąpe, ale mamy „wkroczyć w polityczną intrygę uniwersum”. Tytuł zaoferuje kampanię łączącą elementy RPG oraz „współczesną, turową taktykę”.

Zbiórka na Kickstarterze rozpocznie się jesienią. Ostatnia odsłona cyklu w tym uniwersum na PC to MechCommander 2 z 2001 roku, więc gracze cierpliwi oczekujący nowej produkcji na pewno będą zainteresowani wsparciem kampanii.

BattleTech

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami