Testy Street Fighter 5 w wersji beta zawieszone do odwołania

Capcom przeprasza.

Capcom przyznał, że problemy z testami Street Fighter 5 na PlayStation 4 są na tyle poważne, że serwery zostaną wyłączone do odwołania.

Street Fighter 5
Prosimy nie bić Capcomu

„Celem bety jest właśnie wyeliminowanie usterek tego typu, ale stało się jasne, że stoimy przed problemami znacznie większymi, niż spodziewane” - napisano na oficjalnym blogu. „Składamy najszczersze przeprosiny wszystkim uczestnikom.”

„Po trzech dniach testów czujemy, że gracze nie otrzymują wrażeń na odpowiednim poziomie, choć czyniliśmy postępy i zbieraliśmy wartościowe informacje. Najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie serwerów na dłuższy czas.”

„Przekładamy pierwszą fazę testów do czasu, gdy doświadczenia będą pozytywne dla wszystkich zainteresowanych.”

Część posiadaczy PlayStation 4 może być rozczarowana, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że dostęp do bety zarezerwowano dla posiadaczy zamówień przedpremierowych.

Capcom zapewnia jednak, że w planach są trzy fazy testów, a ta pierwsza - nieudana - nie będzie się liczyć jako jedna z nich. Uczestnicy mogą też liczyć na bonusy w grze. Przeproszono także fanów z Europy i Azji, którzy w ogólnie nie zdołali podłączyć się do serwerów - ci także mogą liczyć na prezent w przyszłości.

„Rozumiemy, jak frustrujące jest bycie tak blisko oczekiwanej gry, która jednak nie działa” - dodaje wydawca. „Cały zespół jest bardzo rozczarowany, że nie udało się zapewnić odpowiednich wrażeń.”

Pełna wersja Street Fighter 5 ukaże się w marcu przyszłego roku na PC i PlayStation 4.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami