WWE 2K16 pozwoli zagrać jako Terminator

Bonus do preorderów.

Osoby decydujące się na złożenie przedpremierowych zamówień na bijatykę WWE 2K16 mogą liczyć na interesujący dodatek - możliwość gry jako Terminator z oryginalnych filmów z tej serii.

Łącznie otrzymamy dwa modele T-800: jeden z oryginalnego „Terminatora” z 1984, a drugi z sequela „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 r.

Szczegóły na temat rozszerzenia są obecnie skąpe. Wydawca przygotował jedynie poniższy film wideo, w którym Arnold Schwarzenegger i gwiazdy WWE odgrywają słynną scenę w barze.

WWE 2K16 ukaże się 30 października na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

„W życiu osiągnąłem wiele, ale zawsze twierdziłem, że sukces oznacza zawsze być głodnym, zawsze próbować przesuwać granice swoich możliwości” - komentuje Schwarzenegger.

„Dołączenie do Hali Sław WWE było dla mnie prawdziwym zaszczytem, a teraz moja spuścizna w świecie WWE powiększy się o jedną z moich największych ról.”

Obecność Terminatora może wynagrodzić fanom fakt, że w produkcji nie pojawi się słynny Hulk Hogan. Ten zapaśnik miał wygłaszać rasistowskie komentarze, co nie spodobało się włodarzom organizacji WWE - zdecydowano się zakończyć współpracę.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami