Nvidia pomaga załatać Batman: Arkham Knight na PC

„To fantastyczny tytuł.”

Nvidia wydatnie pomaga studiu Rocksteady w łataniu pecetowej wersji Batman: Arkham Knight, wycofanej ze sprzedaży ze względu na liczbę niedoróbek i błędów.

Batman: Arkham Knight 30 FPS
Włączenie adaptacyjnej synchronizacji Nvidii pozwala obecnie ustabilizować liczbę FPS

- Naprawiamy mnóstwo rzeczy, które nie są koniecznie związane z nami - przyznał inżynier Tom Peterson z Nvidii w rozmowie z serwisem MMORPG.com. - Część kwestii może dotyczyć sterowników, inne nie. Ale ostatecznie chodzi o przygotowanie jak najlepszej gry.

Współpraca nad Arkham Knight jest więc nie tylko próbą usprawnienia działania na kartach „zielonych”, ale gestem dobrej woli dla wszystkich fanów PC - przynajmniej w ocenie Petersona.

- Patrzę na ten tytuł jako przykład tego, gdy Nvidia może pomóc deweloperom wejść na rynek z wysokiej jakości produkcją - wyjaśnia. - Warner Bros. popełniło kilka błędów, gra nie była zoptymalizowana na PC. Teraz oferujemy naszych testerów i inżynierów, by przygotować jak najlepszy tytuł.

Peterson zapewnia także, że gra już teraz wygląda lepiej.

- Muszę przyznać, że z tego co wiedziałem, to fantastyczny tytuł - mówi. - Gra się świetnie, a efekty są wspaniałe. Ludzie będą zadowoleni, gdy Warner Bros. ponownie udostępni produkcję na Steamie.

Warto przypomnieć, że na sierpień zaplanowano publikację „tymczasowej” łatki, która ma rozwiązać część najważniejszych problemów, podczas gdy deweloperzy kontynuują prace nad usunięciem wszystkich usterek.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami