Resident Evil Revelations 2 trafi 18 sierpnia na PlayStation Vita

Koniec oczekiwania.

Posiadacze konsol PlayStation Vita doczekają się premiery Resident Evil Revelations 2 - gra ukaże się na sprzęcie Sony już 18 sierpnia.

Resident Evil Revelations 2
Tylko nie w oko

Przenośny survival horror Capcomu obejmuje wszystkie wydane odcinki, a także szereg dodatków i bonusową zawartość: dwa epizody z innymi bohaterami, tryb Raid Mode z kolejnymi postaciami i szereg skórek.

Za prace nad konwersję Revelations 2 odpowiada studio Frima, twórcy Chariot. Produkcja debiutowała na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One pierwotnie na początku tego roku - najpierw w odcinkach, a później w zbiorczym wydaniu pudełkowym.

Tytuł postawił na nieco wolniejszą rozgrywkę, wracając do korzeni po bardziej dynamicznej i filmowej zabawie w Resident Evil 5 oraz 6.

„W jednej chwili intryguje i wciąga, a za moment denerwuje niezbyt ciekawymi zagadkami środowiskowymi i technicznymi problemami. Strzelanie do mutantów sprawia jednak frajdę, historia przyciąga uwagę, a tryb Raid Mode okazuje się świetnym dodatkiem, który angażuje na długo” - napisał w recenzji Mateusz.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami