Slightly Mad oficjalnie anulowało prace nad Project CARS na Wii U

„Zbyt duże wyzwanie” dla konsoli Nintendo.

Deweloperzy ze Slightly Mad Studios poinformowali, że Project CARS nie trafi na konsolę Wii U. Prace nad wersją gry na platformę Nintendo zostały anulowane.

„Czekamy na zapowiedź nowego sprzętu od Nintendo” - napisał przedstawiciel studia w oświadczeniu dla serwisu NintendoLife.

„Obecnie Project CARS to po prostu zbyt duże wyzwanie dla Wii U”.

Symulator zadebiutował - po wielokrotnym opóźnianiu daty premiery - w maju. Tytuł trafił na PC oraz konsole nowej generacji.

„Otrzymaliśmy znakomitą produkcję. Dopieszczoną niemal w każdym calu, piękną i angażującą z fantastyczną społecznością wspierającą twórców. Project CARS gra, która przebojem wdziera się na szczyt podium, zajęty dotychczas przez Forzę Motorsport i Gran Turismo” - pisał w naszej recenzji Damian.

Warto też przypomnieć, że pod koniec czerwca zapowiedziano Project CARS 2. Gra zaoferuje więcej rodzajów zawodów, większą liczbę tras i samochodów oraz szereg ulepszeń.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami