Heroes of the Storm oddzieli początkujących od doświadczonych

W trybie Szybkiego Meczu.

Deweloperzy Heroes of the Storm przygotowali drobną modyfikację systemu dobierania graczy w trybie Szybkiego Meczu. Początkujący będą oddzieleni od doświadczonych użytkowników.

Odpowiednia aktualizacja została już wprowadzona.

„Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń na temat tego, że nowi gracze są dobierani do drużyn z weteranami. Skutkowało to niepotrzebnym napięciem w zespołach” - poinformowali twórcy.

„Wprowadziliśmy więc nową zasadę przy dobieraniu graczy. System dobierze zawodników według liczby rozegranych gier w trybie Szybkiego Meczu”.

Projektanci zapewniają, że to wyłącznie początek zmian mających na celu ostateczne dopracowanie systemu matchmakingu w grze.

Heroes of the Storm to darmowa MOBA od studia Blizzard Entertainment. Bohaterami są postacie z uniwersów Diablo, StarCrafta, WarCrafta i innych stworzonych przez Zamieć światów. Produkcja jest już dostępna na PC oraz komputerach Mac.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami