Trwa zbiórka funduszy na polski horror Sacred Agony

Wizyta w piekle.

Na Kickstarterze rozpoczęła się zbiórka funduszy na Sacred Agony - horror autorstwa Tomasza Dutkiewicza. Projektant chciałby pozyskać w sumie niemal 545 tys. euro.

Gracze mają wcielić się w duszę zabłąkaną w piekielnych czeluściach, obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby. Celem wędrówki jest odzyskanie wspomnień i ucieczka z przeklętego miejsca.

Interesującym aspektem wydaje się koncept przejmowania kontroli nad innymi istotami spotkanymi w piekle. W praktyce zagramy więc jako duch, człowiek lub nawet wcielimy się w demona. Podróż będzie wyglądać inaczej w zależności od kontrolowanej postaci.

Niewiele wiadomo na temat rozgrywki, choć w opisie projektu mowa jest nie tylko o eksploracji, ale też o tworzeniu pułapek, ukrywaniu się, pływaniu, używaniu pochodni i innych przedmiotów.

Zebranie wymaganej sumy ma umożliwić - między innymi - skompletowanie zespołu, zakup sprzętu i licencji, a także zatrudnienie kompozytora ścieżki dźwiękowej.

Jeżeli projekt zostanie ufundowany, Sacred Agony trafi na PC, PS4 i Xbox One w przyszłym roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami