Ken wróci w Street Fighter 5

Z szybkim stylem walki i nową fryzurą.

Capcom ogłosił wyjątkowo mało zaskakującą wiadomość - Ken (z nową fryzurą) będzie jednym z wojowników w bijatyce Street Fighter 5.

Street Fighter 5 Ken
Stylowa fryzura

Twórcy zapowiadają, że ta charakterystyczna postać przeznaczona będzie dla zwolenników bezpośredniego podejścia i walki w zwarciu.

Jedną z umiejętności V-Skill Kena będzie Quick Step, pozwalające błyskawicznie skrócić dystans do przeciwnika i przejść do combosa.

Jest też V-Trigger o nazwie Heat Rush, zamieniający postać w kulę ognia, wyczerpującą zasoby V-Gauge. Ten talent przyda się do przełamywania obrony oponentów, zadając także obrażenia.

Ogólnie, Ken ma być bardziej agresywną postacią niż Ryu. „Może i trenowali u tego samego mistrza, ale zawsze podążali innymi ścieżkami” - czytamy na oficjalnym blogu PlayStation.

„Ten drugi uderza skoncentrowanymi i mocnymi ciosami, podczas gdy pierwszy atakuje szybko i często. Taka różnica jest jeszcze mocniej podkreślona w Street Fighter 5.”

Nowa bijatyka Capcomu ukaże się w marcu przyszłego roku na PC i PlayStation 4. Więcej szczegółów na temat wymienionych wyżej V-umiejętności znaleźć można w naszym artykule z czerwca.

Poniżej Ken w akcji w nowym trailerze.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami