Kolorowa strategia Renowned Explorers debiutuje 2 września

Od twórców Reus.

Niezależne studio Abbey Games ogłosiło, że 2 września do sprzedaży trafi gra strategiczna Renowned Explorers: International Society, zmierzająca na PC (Windows, Mac, Linux).

Renowned Explorers International Society
Nie może zabraknąć skorpionów

Gracz prowadzi drużynę XIX-wiecznych poszukiwaczy przygód, zajmujących się zdobywaniem artefaktów z niedostępnych i niebezpiecznych zakątków globu.

Każda z 20 dostępnych postaci dysponuje własnymi umiejętnościami, wadami i zaletami, a w toku kolejnych przygód zdobędzie punkty doświadczenia, poszerzające zdolności.

Podczas wypraw znajdujemy nie tylko złoto, ale podnosimy również status drużyny, a także zasoby wiedzy, potrzebne do przygotowania kolejnych wypraw.

Akcja toczy się na proceduralnie generowanych mapach, podzielonych na pola. Walka nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem, a często wystarczy urok osobisty, oszustwo czy zastraszenie przeciwników.

Odwidzamy między innymi zapomniane świątynie, opuszczone miasta i dzikie dżungle, spotykając wilki, przemytników i agresywnych tubylców. Jest też nasz rywal o wiele mówiącym nazwisku Rivaleux, czyhający na każde potknięcie.

Niezależne Abbey Games ma siedzibę w holenderskim Utrechcie, a swoją debiutancką pozycję - Reus - wydało w 2013 roku.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami