Samochody Formuły E pojawią się w Forza Motorsport 6

Ekologia w grach wideo.

Firmy Turn 10 i Microsoft powoli ujawniają pełną listę samochodów, które znajdą się w grze wyścigowej Forza Motorsport 6. Do 117 modeli z targów E3 dodano teraz kolejne 37, z autami Formuły E na czele.

1
Spark-Renault SRT_01E

Zmagania tej klasy powstały w 2012 roku, a pierwszy wyścig odbył się dopiero we wrześniu 2014 r. Startujące tutaj pojazdy wyróżniają się tym, że napędzane są silnikami elektrycznymi.

Model Spark-Renault SRT_01E pojawił się już w Forza Motorsport 5, ale w następnej grze dostępny będzie we wszystkich wersjach kolorystycznych, także tej należącej do Nelsona Piqueta, który wygrał pierwszy sezon Formuły E.

Turn 10 i Microsoft zamierzają co tydzień publikować aktualizacje i ujawniać kolejne modele z listy pojazdów, aż do premiery Forza Motorsport 6, zaplanowanej w Europie na 18 września. Wtedy powinniśmy znać już wszystkie 450 maszyn.

Największe nowości w tej odsłonie popularnej serii to nocne wyścigi i pełna symulacja pogody, po raz pierwszy w historii cyklu. Oba te elementy nie będą jednak zmieniać się dynamicznie.

Pełną listę ujawnionych aut znaleźć można na oficjalnej stronie.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami