Fabularny zwiastun The Division prezentuje historię „Stref Cienia”

„Mówili, że to tylko grypa.”

„Mówili, że to tylko grypa” - tak zaczyna się najnowszy zwiastun sieciowej strzelanki The Division, poświęcony fabule tej produkcji.

1
NFZ by sobie poradził

Trailer (bez rozgrywki) koncentruje się na jednym z elementów opowieści - „Strefach Cienia”. Te powstały na terenie Nowego Jorku po wybuchu tajemniczej epidemii, która zdziesiątkowała metropolię.

Członkowie oddziałów tytułowego The Division starali się powstrzymać przenoszenie wirusa, budując otoczony murem sektor na Manhattanie. Problemy zaczęły się, gdy zabrakło prądu, a na miejscu zapanował chaos i przestępcy, a agenci The Division musieli się wycofać, zostawiając za sobą tony wyposażenia, ale także „nadzieję na lek”.

To właśnie do tych Stref powrócimy podczas rozgrywki, starając się odzyskać najlepsze elementy ekwipunku. Przeszkodą będą nie tylko miejscowi wrogowie, ale także inni gracze. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej relacji z targów E3.

Tom Clancy's The Division ukaże się 8 marca przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami