Tales of Symphonia HD trafi w przyszłym roku na PC

Cenione RPG z GameCube.

Dostępna od 2003 roku na konsoli GameCube gra RPG - Tales of Symphonia - doczeka się odświeżonej wersji na PC - ogłosił wydawca, firma Bandai Namco.

1

Mowa tu o konwersji z PlayStation 3, wydanej w 2013 roku jako Tales of Symphonia Chronicles.

Ta zbiorcza odsłona z PS3 zawierała także sequel - Tales of Symphonia: Dawn of the New World. Wszystko wskazuje na to, że ta kontynuacja nie trafi jednak na PC.

Tales to jedna z najpopularniejszych serii japońskich gier fabularnych od Bandai Namco, obejmująca już ponad 20 odsłon od debiutu w 1995 roku, jeszcze za czasów Namco, przed połączeniem z Bandai.

W październiku tego roku na PC ukaże się także całkiem nowa część cyklu - Tales of Zestiria. Jeśli gracze zamówią określoną liczbę egzemplarzy na Steamie, dostaną także prezent w postaci opisywanego Tales of Symphonia HD.

Tales of Symphonia opowiada historię Lloyda Irvinga i jego przyjaciół. Wesoła gromadka zamierza zregenerować świat Sylvarant i ponownie wypełnić go życiodajną maną. W tym celu musimy odwiedzić i „odblokować” pięć świątyń.

Rozgrywka toczy się na trzech planach: ogólnej mapie świata, mapie aktywnej lokacji czy podziemia oraz na ekranie potyczki. Do walki wybieramy cztery postacie, których nie kontrolujemy bezpośrednio - bohaterowie wykonują przygotowane wcześniej polecenia.

Poniżej zwiastun Tales of Symphonia Chronicles na PS3:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami