Zręcznościowe RPG Victor Vran ukaże się 24 lipca w pełnej wersji

Od twórców Tropico.

Victor Vran - zręcznościowa gra RPG w stylu Diablo - opuści 24 lipca program Early Access na Steamie i ukaże się w pełnej wersji na PC (Windows, Mac, Linux).

2
Victor Vran nie lubi pomników

Dzisiaj opublikowano także następną aktualizację wczesnego wydania, dodając ostatni rozdział kampanii fabularnej, przerywniki z niemieckimi i angielskimi głosami postaci, kolejne bronie, wyzwania i wyższy poziom trudności.

Produkcja oferuje rozgrywkę dla jednego gracza, ale też tryb kooperacji dla maksymalnie czterech śmiałków. Arsenał bohatera jest rozbudowany - przykładowe rodzaje broni to kosy, strzelby i pistolety strzelające błyskawicami.

Cena na Steamie wynosi obecnie 20 euro (ok. 84 zł). Pełna wersja ukaże się także na GOG, bez zabezpieczeń DRM.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, a prowadzona postać przedziera się przez 50 typów potworów. Nie brakuje różnych umiejętności, punktów doświadczenia i bossów. Główny bohater to zawsze Victor Vran, ale gracze tworzą własne wersje herosa.

W planach są jeszcze konwersje na „inne platformy”, ale nie podano żadnych szczegółów na ten temat. Poniżej najnowszy trailer:

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami