Wersja alpha Star Wars Battlefront ujawnia listę statków

Dwa tryby rozgrywki w testach.

Electronic Arts planuje testy sieciowej strzelanki Star Wars Battlefront w wersji alpha. Pliki gry trafiły jednak do sieci przedwcześnie, co pozwoliło przyjrzeć się folderom instalacyjnym produkcji i ujawnić kilka szczegółów.

1
Ekran startowy wersji alpha

Zamknięte testy mają rozpocząć się dzisiaj wieczorem na PC, ale dane pojawiły się już wczoraj wieczorem w serwisach dystrybuujących pliki torrent (dzięki, NeoGAF).

Jeden z użytkowników zidentyfikował listę statków z wersji alpha (w tym dobrze znane X-Wing i TIE Fighter), ale zapewne nie wszystkie z nich będą dostępne dla graczy.

Inne modele to Lambda Shuttle, Y-Wing, Corellian Corvette i nieco większe, jak Star Destroyer, Mon Calimar Capital Ship i Home One ze słynnym admirałem Ackbarem. Te ostatnie posłużą zapewne tylko jako graficzne tło do zmagań.

Grupa szczęśliwców podczas testów sprawdzi najpewniej tryb Walker Assault dla 40 graczy, umieszczony na mapie Hoth, a także mniejszą opcję kooperacji na Tattooine, gdzie celem jest odpieranie kolejnych fal przeciwników.

Obie opcje zabawy dostępne były dla odwiedzających targi E3 w czerwcu.

EA potwierdziło, że w grze nie znajdziemy pojedynków statków w przestrzeni kosmicznej, choć nie zabraknie rywalizacji w atmosferze, nad powierzchnią planet.

Star Wars Battlefront ukaże się 19 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami