Opóźniono debiut trybu sieciowego Dead or Alive 5: Last Round na PC

Natknięto się na „poważny błąd”.

Bijatyka Dead or Alive 5: Last Round ukazała się na PC w marcu tego roku, lecz bez trybu sieciowego. Ten miał zostać dodany w ramach aktualizacji, „w okresie trzech miesięcy od premiery”. Czerwiec dobiegł jednak końca, ale dopracowanych zmagań online nadal w grze nie ma.

1

„W wyniku napotkania poważnego problemu podczas testów beta, przekładamy publikację tej aktualizacji” - czytamy w oświadczeniu odpowiedzialnego za prace studia Team Ninja.

„Przepraszamy za powiadomienie w ostatniej chwili i za problemy naszych graczy na Steamie, czekających na funkcje online. Zaktualizujemy stronę internetową o nową datę tak szybko, jak tylko zostanie ustalona.”

Wersja beta z funkcjami sieciowymi będzie nadal dostępna na Steamie, ale osoby napotykające błędy powinny powrócić do tryb offline - dodają deweloperzy.

Wkrótce po premierze Dead or Alive 5 Last Round na PC na jaw wyszły inne problemy: ograniczone efekty graficzne, brak dwóch aren czy opcji zmiany obłożenia przycisków na klawiaturze.

Bazowe Dead or Alive 5 debiutowało w 2012 r. na PS3 i X360, ukazało się także w wersji dla PlayStation Vita. W ubiegłym roku do sklepów trafiło rozszerzone wydanie produkcji z dodatkowymi postaciami - Ultimate. W edycji Last Round poprawiono grafikę, dodano też kolejnych bohaterów i kostiumy.

Deweloperzy serii Dead or Alive połączyli uniwersum gry ze światem cyklu Ninja Gaiden - wśród wojowników, w których mogą wcielić się gracze, znajduje się między innymi Ryu Hayabusa.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami