Zręcznościowa strzelanka Bombshell w nowym trailerze

Gdzie Duke Nukem nie może...

Tegoroczne targi E3 wydają się być odległą przeszłością, ale nadal spływają do nas materiały wideo od różnych wydawców. Jednym z nich jest firma 3D Realms, która zaprezentowała w Los Angeles strzelankę Bombshell.

1
Shelly „Bombshell” Harrison

W tej izometrycznej, zręcznościowej produkcji bohaterem miał być pierwotnie sam Duke Nukem, a tytuł brzmiał Duke Nukem: Mass Destruction. Po prawnych problemach z licencją zdecydowano się jednak na gruntowną zmianę założeń, czego efektem jest właśnie Bombshell.

Ostatecznie studio najpewniej odzyska prawa do słynnej serii z Księciem, ale twórcy zapewniają, że nie zamarzają po raz kolejny modyfikować swojej koncepcji.

Trailer prezentuje izometryczne strzelanie do potworów, kosmitów i demonów, różnorodne lokacje, mocną muzykę i wyjątkowo niską liczbę klatek na sekundę - w okolicach 0:50.

Shelly „Bombshell” Harrison dawniej trudniła się pracą sapera, a taraz jest najemniczką. Kobieta straciła ramię w tajemniczym incydencie, zastąpione mechaniczną protezą. Fabuła rozegra się na powierzchni czterech planet, a zadanie to oczywiście uratowanie prezydenta.

Gra ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami