Hatred otrzyma DLC, ewentualna kontynuacja „kwestią kilku lat”

Twócy chcą stworzyć inną grę.

Strzelanka Hatred od polskiego studia Destructive Creations doczeka się DLC, a twórcy są zadowoleni ze sprzedaży gry - dowiadujemy się z najnowszego wywiadu.

1
Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym

Rozmowę przeprowadził australijski serwis ABC, choć gracze z tego kraju nie mogą nawet kupić brutalnej produkcji na Steamie. Przemysław Szczepaniak, odpowiedzialny za sprawy biznesowe i marketing, mówił między innymi o przyszłości firmy.

- Planujemy dodanie wkrótce nowych opcji, a także DLC - mówił. Pierwsze i darmowe DLC pojawi się już przed jesienią. - Nie chcę zdradzić zbyt wiele w temacie kontynuacji. Mamy pomysł, ale nic więcej nie powiemy.

Sprawa Hatred 2 wydaje się być jednak kwestią otwartą. „Jeżeli w ogóle się pojawi, to będzie to kwestia kilku lat” - dodał Szczepaniak na łamach Eurogamer.pl.

Wcześniej deweloperzy zamierzają wyjść poza tematykę zabijania sił bezpieczeństwa i przechodniów na ulicach, planując produkcję w innych klimatach.

- Nadchodzi nowa gra, ale będzie różniła się od tego, co widzieliśmy w Hatred - przyznał Szczepaniak. Także tutaj nie podano żadnych szczegółów.

Twórcy są zadowoleni z jakości swojego kontrowersyjnego tytułu, jak również z osiąganych wyników sprzedaży.

- Nie chciałbym zdradzać wyników finansowych, ale możemy potwierdzić, że jesteśmy szczęśliwi z rezultatów sprzedaży.

- Nie zmienilibyśmy niczego w koncepcie gry. Zrobiliśmy to, co zaplanowaliśmy i obeszło się bez większych problemów. Naprawiliśmy błędy i kontynuujemy prace, by wkrótce zapewnić kilka nowych opcji.

„Brutalna tematyka zapędziła twórców w kozi róg: większość rozwiązań wynikających z fabuły stanowi najsłabszy punkt samej rozgrywki, a najciekawiej jest wtedy, gdy dochodzi do starć z uzbrojonym i wyćwiczonym przeciwnikiem” - napisał w recenzji Mateusz.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

ArtykułPS5 - premiera, wygląd, cena

Kiedy w sprzedaży, ile będzie kosztować.

ArtykułNajlepsze seriale HBO GO - Ranking 2020

Lista najlepszych oryginalnych - i nie tylko - produkcji HBO.

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami