Aktualizacja (01.07.2015): Nowe zadanie jest już dostępne do pobrania dla posiadaczy wersji PC zarejestrowanych na GOG i Steamie oraz na Xbox One i PlayStation 4.

„Zbadaj zapomnianą wioskę i odkryj jej przerażającą tajemnicę. Dowiedz się, kto wymordował jej mieszkańców i wykorzystaj wszystkie wiedźmińskie zdolności, żeby stawić czoło tej tajemniczej mocy” - czytamy w opisie.

Co ciekawe, w sklepie Microsoftu ujawniono najwyraźniej, jakie będzie kolejne rozszerzenie. Na liście dodatków można bowiem znaleźć wzmiankę o alternatywnym stroju dla Ciri, choć kliknięcie w to DLC przenosi jeszcze do pustej strony.

Informacja na temat wszystkich wydanych dotychczas rozszerzeń znaleźć można w naszym poradniku.

*

Oryginalna wiadomość (29.06.2015): Studio CD Projekt ujawniło kolejne darmowe DLC, jakie pobiorą w tym tygodniu posiadacze zarejestrowanych kopii Wiedźmina 3.

Tym razem otrzymamy tylko jedno rozszerzenie: to nowe zadanie, zatytułowane „Jak kot z wilkiem”. Ilustracja przedstawia wiedźmiński amulet szkoły Kota.

„Wkrótce więcej informacji o kolejnych dodatkach, które zostaną opublikowane już w lipcu” - napisano w ogłoszeniu.

Gracze trafią do opuszczonej wioski, by odkryć jej przerażający sekret. Zadania podejmiemy się we wsi Rudnik w Velen.

Bonusy dostają wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. W przypadku odsłony PC konieczne jest zarejestrowanie tytułu - na GOG lub na Steamie.

W planach jest łącznie szesnaście darmowych DLC, wydawanych co tydzień. „Jak kot z wilkiem” będzie trzynastym z nich. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale darmowe rozszerzenia ukazywały się dotychczas w środę.

Warto przypomnieć, że w planach dla Wiedźmina 3 są także dwa płatne, większe rozszerzenia, zapewniające około 30 godzin rozgrywki. Pierwsze - Serca z Kamienia - zadebiutuje w październiku

Na konsolach darmowe DLC znaleźć można w dedykowanych sklepach: Xbox Store i PlayStation Store.

3

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama