Wiedźmin 3 doczeka się dzisiaj kolejnej aktualizacji na konsolach

Szereg poprawek.

Przedstawiciele studia CD Projekt Red poinformowali, że jeszcze dzisiaj „powinna” zadebiutować kolejna łatka dla konsolowej wersji gry Wiedźmin 3.

1
CDPR nie zwalnia tempa prac

Aktualizacja oznaczona numerem 1.05 zawiera kilka poprawek wprowadzonych już na PC, a także szereg zmian przygotowanych specjalnie z myślą o PlayStation 4 i Xbox One.

Z informacji opublikowanych na oficjalnym forum dyskusyjnym wynika, że zasoby złota nie zresetują się już po przekroczeniu 65535, a ubrania Geralta nie będą nagle moczyły się po wyjściu z menu.

Rozwiązano problemy z niekończącym się ładowaniem w misji Władca Undvik, z wejściem do krypty podczas poszukiwania ekwipunku ze szkoły Żmii czy podczas interakcji z postacią w zadaniu Dorwać Juniora.

Bonusy zapewniane przez mutageny będą teraz poprawnie zapisywane, a umiejętności poprawnie usuwane po skorzystaniu z mikstury oczyszczenia. Wprowadzono też ogólne zmiany w stabilności rozgrywki i w interfejsie.

„Jednocześnie pracujemy nad następnym, całkiem dużym patchem, wprowadzającym szereg kolejnych poprawek” - czytamy w komunikacie. „Ta łatka powinna ukazać się wkrótce po 1.05.”

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami