Sto dolarów nagrody za wykrycie oszustw w ARK: Survival Evolved

Bonus od twórców.

Twórcy gry ARK: Survival Evolved ogłosili rozpoczęcie specjalnej inicjatywy, w ramach której zamierzają wypłacać sto dolarów za wykrycie oszustw w swojej produkcji.

1
Ruszaj, Płotko!

Jak poinformowano w ogłoszeniu na Steamie, mowa nie tylko o nieuczciwych użytkownikach, ale także o błędach, wpływających na rozgrywkę lub stabilność oficjalnych serwerów.

Akcja nie obejmuje „standardowych” programów do automatycznego celowania czy tych zwiększających prędkość poruszania postaci. Zgłoszenie należy wysyłać na adres email: info@studiowildcard.com.

Nie wystarczy po prostu natknąć się na błąd czy wykorzystującego go oszusta: trzeba też wyjaśnić, co spowodowało awarię i problem.

Wypłacono już pierwszą nagrodę, którą otrzymał użytkownik o pseudonimie „ZeroDay(++)”. „Pieniądze otrzymane!” - potwierdził zainteresowany. „Cieszę się, że mogę pomóc!”

ARK: Survival Evolved to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na Steamie, od trzech tygodni okupująca pierwsze miejsce na liście sprzedaży. Tytuł dostępny jest w programie Early Access, wyceniony na 28 euro (ok. 117 zł).

Zadaniem graczy jest przetrwanie w otwartym świecie pełnym dinozaurów. Wcielamy się we współczesnego łowcę, przeczesującego okolicę pełną gadów. Te posłużą nam nawet za źródło transportu.

W planach na przyszłość są jeszcze konwersje na PlayStation 4 i Xbox One oraz wersja na urządzenia rzeczywistości wirtualnej.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami