Dzisiaj premiera rozbudowanej modyfikacji Portal Stories: Mel

Dla posiadaczy Portal 2.

Już dzisiaj wieczorem na Steamie ukaże się rozbudowana modyfikacja do gry Portal 2 - Portal Stories: Mel. Całość dostępna będzie za darmo dla posiadaczy bazowego tytułu.

1
Jeden z nowych poziomów

Twórcy chwalą się, że przygotowali 22 nowe poziomy z własną fabułą, zapewniające około 6-10 godzin rozgrywki.

Nagrano także 350 linii dialogowych i ponad godzinę muzyki. Gracze odblokują też 27 osiągnięć. Projekt ukazuje się jako samodzielny dodatek, ponieważ jest zbyt duży na standardowy system Steam Workshop.

Prace nad modyfikacją zajęły siedmiu oddanym fanom ponad trzy lata. Główną bohaterką jest tytułowa Mel. Poznamy wczesne lata placówki badawczej Aperture Science, zarządzanej przez inną sztuczną inteligencję. Gracz obudzi się po nieudanym eksperymencie. Będziemy starali się dowiedzieć, co poszło nie tak, a także uciec z laboratoriów.

Jasnowłosa Mel według pierwotnych założeń miała być główną bohaterką w Portal 2, ale Valve zdecydowało się ostatecznie postawić na Chell z pierwszej odsłony.

To nie pierwszy raz, gdy na Steamie ukazuje się rozbudowana modyfikacja gry Valve. Black Mesa - odświeżona wersja pierwszego Half-Life - jest obecnie sprzedawana jako osobna produkcja.

Poniżej zwiastun z rozgrywką:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami