Port Batman: Arkham Knight na PC przygotowało zewnętrzne studio?

Twórcy obiecują poprawki.

Studio Rocksteady zapewnia, że „bardzo poważnie” traktuje problemy z Batman: Arkham Knight na PC i postara się, by usterki usunięto tak szybko, jak to tylko możliwe.

1
Iron Galaxy w napisach końcowych

„Zdajemy sobie sprawę z problemów z wydajnością w wersji na komputery osobiste” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie. „Traktujemy to bardzo poważnie.”

Przy okazji ujawniono, że za konwersję na PC nie odpowiadało wyłącznie Rocksteady. „Współpracujemy blisko z naszym zewnętrznym partnerem, by upewnić się, że kłopoty znikną tak szybko, jak to tylko możliwe” - czytamy w ogłoszeniu.

Firmy nie wymieniono z nazwy, ale wszystko wskazuje na to, że port - przynajmniej w części - wyprodukowało studio Iron Galaxy, specjalizujące się właśnie w tego typu pracach, a ostatnio odpowiedzialne choćby za Borderlands: The Handsome Collection i Killer Instinct.

Jak wynika z profilu jednego z pracowników w serwisie LinkedIn, w prace nad portem zaangażowani byli deweloperzy, którzy wcześniej przenieśli na PC między innymi Batman: Arkham Origins (dzięki, VideoGamer).

O problemach z działaniem Batman: Arkham Knight na komputerach osobistych już dzisiaj informowaliśmy. Obecnie nie podano, kiedy można spodziewać się łatek.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (20)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (20)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami