Niemal pół godziny rozgrywki z Deus Ex: Mankind Divided

Skradanie i strzelanie.

Okazuje się, że dopiero po zakończeniu targów E3 otrzymujemy dłuższą prezentację rozgrywki z gry Deus Ex: Mankind Divided.

1
Czeska policja dostała nowy sprzęt

Studio Eidos Montreal opublikowało wczoraj wieczorem 25-minutowy materiał wideo, w którym Adam Jensen - główny bohater - wykonuje jedną z misji.

Całość okraszona jest komentarzem jednego z deweloperów i pochodzi z wersji alpha, więc niekoniecznie prezentuje ostateczną jakość gry.

Nasza postać ma być teraz bardziej doświadczona i potężniejsza, dysponująca nowymi gadżetami, uzbrojeniem i ulepszeniami.

W okolicach 7:30 przechodzimy do pierwszych konkretnych scen, a Jensen przedziera się przez futurystyczne miasto. Deweloper prezentuje różne podejścia do misji i elementy rozgrywki - skradanie, hackowanie, nowe gadżety, świecące pingwiny czy otwartą strukturę poziomów.

Następnie otrzymujemy spojrzenie na bardziej bezpośrednią potyczkę, w której postać eliminuje wrogów za pomocą karabinu, korzystając też z tarczy i granatów.

Na końcu jest jeszcze scena dialogu - Eidos ostrzega przed spoilerami od 18:25 do 22:20.

Deus Ex: Mankind Divided ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami