Ubisoft rozpoczął przedsprzedaż gry Tom Clancy's The Division w swoim sklepie internetowym, oferując także edycję kolekcjonerską - za ok. 600 zł.

1
Czekamy na większą wersję obrazka

W wydaniu Sleeper Agent Edition znajdziemy kopię gry, album z grafikami koncepcyjnymi i replikę zegarka agenta. Jak czytamy w opisie, to „w pełni funkcjonalny zegarek, z oświetleniem odzwierciedlającym zegarki w grze”.

Jest też naramienna opaska, w której przechowamy mniejsze przedmioty, plakat oraz specjalne opakowanie i przepustka sezonowa z zawartością cyfrową.

Nie ujawniono jeszcze, co dokładnie znajdziemy w season passie, ale wcześniejsze zamówienie produkcji gwarantuje dostęp do testów beta (najpierw na Xbox One) oraz kilka cyfrowych gadżetów.

Na targach E3 dowiedzieliśmy się także, że tytuł zadebiutuje 8 marca 2016 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4.

The Division to gra MMO z otwartym światem, rozgrywająca się w zrujnowanym Nowym Jorku. Gracze wcielają się w członków tytułowego oddziału, ocalałego po ataku tajemniczego wirusa. Twórcy stawiają na rozbudowane elementy RPG i obiecują, że będziemy mogli pograć także w samotności.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

The Division - Recenzja

Manhattan w ogniu.

The Division - Misje poboczne, cz. 12 (Midtown East)

Zadania dodatkowe - Zlecenie: Sierżant Mosely, Ratunek: Cywile z Midtown East.

The Division - Misje poboczne, cz. 11 (Turtle Bay)

Zadania dodatkowe - Zlecenie: Sierżant Belden, Ratunek: Cywile z Turtle Bay, Zrzut: Zasoby medyczne w Turtle Bay, Zaginiona osoba: Bernard Gamble, cz. 1-4.

Brytyjska agencja nieruchomości wyceniła posiadłość z Wiedźmina 3 na ponad milion euro

Wyliczyła też ceny mieszkań ze Skyrima, Fallouta 4 i innych.