Nowa wersja gry Dota 2 powstaje na silniku Source 2

Ruszyły testy beta.

Ogromna aktualizacja gry Dota 2 - zatytułowana Reborn - jest już dostępna do pobrania dla wszystkich zainteresowanych.

1
Nowy interfejs

Reborn zmienia interfejs popularnej produkcji MOBA, a silnik Source 2 zapewnia ulepszoną oprawę graficzną. Zmiana technologii napędzającej tytuł pozwoliła także przyśpieszyć reakcje postaci na wydawane polecenia.

Dokładny opis modyfikacji znaleźć można na oficjalnej stronie.

Nowa wersja gry dodaje także kolejną opcję rozgrywki - Custom Games. Całość opisać można jako modyfikacje, tworzone przez społeczność i dostępne z poziomu gry.

„To może być cokolwiek, od wielkiej bitwy dziesięciu postaci, do opartej o fabułę przygody w podziemiach i czegoś tak kreatywnego, że jeszcze nikt tego nie widział” - wyjaśnia Valve.

„Custom Games reprezentują kontynuację tradycji, dzięki której narodziła się Dota, Team Fortress i Counter-Strike. Chcemy zbudować ekosystem, gdzie gracz po każdym włączeniu gry znajduje coś nowego.”

Nowa opcja zabawy to interesujący krok ze strony studia. Dota 2 to przecież sequel jednego z najpopularniejszych modów w historii - Defense of the Ancients, bazującego na elementach Warcrafta 3.

Dota 2 Reborn pobrać można bezpośrednio z poziomu gry, w sekcji Play. Po uruchomieniu klienta będziemy potem pytani, jaką wersję produkcji chcemy włączyć.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami