Fan stara się zamówić Fallout 4 za ponad 2 tysiące kapsli

AKTUALIZACJA: Udało się!

Aktualizacja (26.06.2015): Bethesda zaakceptowała zamówienie złożone za pomocą kapsli, ale tylko dlatego, że Seth był pierwszą osobą, która zdecydowała się na tak nietypowe podejście.

4

Tym samym Bethesda zabezpieczyła się przez naśladowcami, którzy na pewno chętnie zalaliby siedzibę firmy kapslami.

Seth wyjaśnił szczegóły w nowym wpisie w serwisie Imgur. Skontaktował się z nim Matt Grandstaff, odpowiadając na nietypowe zamówienie. „Powiedzieł, że skoro jestem pierwszy, otrzymam grę w listopadzie” - napisał zainteresowany.

„Chcę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Różni ludzie byli jednocześnie zaniepokojeni dużym spożyciem alkoholu (wszystko w porządku, dzięki) i rozczarowani niskim poziomiem spożycia alkoholu (wszystko w porządku, dzięki). Ktoś zaoferował mi nawet kopię gry, jeśli nie uda się w Bethesdzie. Dzięki!”

Seth dodał, że może wybrać dowolną wersję Fallout 4 - także klucz na Steam.

„Jest pierwszy i zasługuje na uznanie” - dodaje Grandstaff na Twitterze. Bethesda wyraźnie stara się przekazać do wiadomości, że wysyłanie kolejnych kartonów z kapslami nie ma już sensu.

*

Oryginalna wiadomość (18.06.2015): Jeden z fanów stara się złożyć nietypowe zamówienie przedpremierowe na Fallout 4 - wysłał do firmy Bethesda ponad dwa tysiące kapsli, służących w tej serii za walutę.

1

„Fallout 3 przez lata był moją ulubioną grą, więc podjąłem racjonalną decyzję i zacząłem zbierać kapsle z butelek” - napisał Seth, skrywający się pod pseudonimem „GatorMacheteJr” w serwisie Imgur.

„Okazuje się, że cztery i pół roku licencjatu oraz trzy lata magisterki to sporo picia. Zakończyłem na jakichś 5 kilogramach kapsli. Nie chcecie wiedzieć, ile zapłaciłem za przesyłkę do Maryland.”

Jest też list do Bethesdy: fan spędził 7,5 roku na tworzenie zbioru kapsli, który ocenia na 2240 egzemplarzy. „Wysłałem wszystko, co udało mi się zebrać od czasu, gdy po raz pierwszy zagrałem w Fallout 3” - napisał Seth.

3

„Mam nadzieję, że ten wpis okaże się na tyle popularny, że ktoś z działu PR będzie zbyt zdenerwowany, by odmówić” - dodaje.

Bethesda nie odpowiedziała jeszcze oficjalnie, ale jeśli zamówienie zostanie zrealizowane, to można oczekiwać, że firma dostanie kolejne kartony kapsli.

Fallout 4 ukaże się 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami