Dziesięć minut z The Division

Przechadzka po Strefie Mroku.

Przedstawiciele Ubisoftu opublikowali dziś nowy materiał wideo z Tom Clancy's The Division. Zaprezentowano w nim rozgrywkę w tak zwanej Strefie Mroku.

Lokacje tego typu są wyraźnie oddzielone od reszty świata - na przykład wysokim murem. Można jednak wejść do nich bez ekranów ładowania.

Strefy Mroku to jedyne miejsca, w których można walczyć z innymi graczami. Kiedy tylko przekroczymy granicę strefy, możemy zostać zaatakowani. Warto jednak ryzykować, gdyż twórcy zadbali o to, by na odważnych czekał cenny ekwipunek.

Użytkownicy spotkają nie tylko obcych graczy, natkną się także na zwykłych przeciwników reprezentujących różne frakcje. Jedna z grup to Czyściciele, którzy chcą pozbyć się wirusa z Nowego Jorku paląc wszystko, co napotykają na swojej drodze.

Po zdobyciu przedmiotów w Strefie Mroku gracze muszą udać się do punktu ewakuacji i wystrzelić flarę. Następnie należy poczekać 90 sekund na przybycie śmigłowca. W tym czasie mogą zaatakować nas obcy, którzy dostrzegli z daleka sygnał dla helikoptera. Możemy więc stracić łup, jeżeli zostaniemy pokonani.

Oczywiście, atakowanie innych graczy nie jest obowiązkowe.

The Division zadebiutuje 8 marca na PS4, Xbox One i PC.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami