Wiedźmin 3 - Akt III - Przygotowania do bitwy

Zadanie główne: Ostatnie przygotowania przed morską wyprawą.

Zadanie rozpocznie się automatycznie po ukończeniu misji Ostatnie przygotowania. Skieruj się na pokład statku w dzielnicy portowej, gdzie czeka na ciebie elf Avallac (zanim się do niego skierujesz odbędziesz jeszcze rozmowę z Yennefer). Po dialogu przepłyniesz na Skellige, gdzie czeka cię następna rozmowa z elfem, Ciri i czarodziejkami.

Kiedy skończysz w dzienniku pojawią się dwie następne misje - Słoneczny Kamień i Fringilla Vigo. W trakcie wykonywania pierwszej z nich aktywujesz kolejne główne zadanie o nazwie Dziecko Starszej Krwi. Je również musisz wykonać w ramach bieżącej misji.

z069
Po wypełnieniu zadań porozmawiaj z Avallac'hem

Po uporaniu się ze wszystkimi wyżej opisanymi zadaniami wróć na pokład statku stojącego w porcie i porozmawiaj z elfem. Możesz wypytać go o sporo interesujących rzeczy. Finalnie najważniejsze jest jednak poinformowanie go o gotowości do wypłynięcia. W tym momencie zadanie dobiegnie końca.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Akt III - Słoneczny Kamień

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami