Nowy model pada Xbox One zadebiutuje w październiku

Nie jest tani.

Microsoft podał szczegóły na temat ogłoszonego na swojej konferencji pada Xbox One w wersji „Elite”, ujawniając dokładny skład zestawu i cenę.

Kontroler z wymiennymi przyciskami wyceniono w Stanach Zjednoczonych na 150 dolarów (ok. 555 zł). Nie podano jeszcze kwoty w euro. Urządzenie zadebiutuje w październiku.

W zestawie znajdziemy bazowy pad, specjalne pudełko, cztery „wiosełka” służące za dodatkowe przyciski, sześć analogów do wyboru (po dwa standardowe, wysokie i „z kopułką”), a także dwa różne „krzyżaki”, kabel USB, baterie i instrukcję obsługi.

Za pomocą dodatkowej aplikacji gracze będą mogli dostosować minimalne i maksymalne naciski spustów i czułość analogów czy też zmienić obłożenie wszystkich przycisków.

Poniżej kilka zdjęć nowego pada i materiał wideo z konferencji. Uwagę zwraca zwłaszcza tył urządzenia, z miejscem na zamontowanie dodatkowych „wiosełek”.

1
2
3
4

Masz chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami