Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje na początku 2016 roku

Nowy zwiastun na silniku gry.

Przedstawiciele Eidos Montreal poinformowali, że Deus Ex: Mankind Divided zadebiutuje na początku 2016 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Jak sugeruje sam tytuł Mankind Divided, fabuła skoncentruje się na konflikcie dwóch frakcji - zwykłych ludzi i osób dysponujących zaawansowanymi modyfikacjami cybernetycznymi. Głównym bohaterem będzie Adam Jensen, znany z poprzedniej odsłony serii.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Nowe umiejętności pozwolą nie tylko widzieć przez ściany czy skanować wrogów w poszukiwaniu broni, ale także hakować wieżyczki i komputery na odległość. Arsenał uzupełni cicha kusza czy nano-tarcza odbijająca pociski przez krótki czas.

Nowy zwiastun obejrzycie poniżej.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami